Hürsit Ofis Mobilyaları

Hakkımızda

40 yılı aşkın süredir mobilya sektöründe büro mobilyaları alanında üretim yapan firmamız, zaman içerisinde günün şartlarına göre değişim ve dönüşümünü sürdürdü. Büyüklerimizin marangozlukla başlayan ahşap hikayesi, ikinci kuşakta 1980’li yılların başında büro mobilyası üretimi ile devam etti. Hürsit Büro Mobilyaları markasıyla uzun yıllar yurt içi ve yurt dışında binlerce ofise hayat verdik. Bugün üçüncü kuşak olarak Hürsit Ofis Markasıyla, 40 yıl önceki aşk ve heyecanla ofislerinizi dizayn etmeye devam ediyoruz.

Amacımız sadece mobilya satmak değil, konforlu çalışma alanları oluşturarak günün üçte birini geçirdiğiniz ofislerinizi sizler için bir yaşam alanına dönüştürmek. Bu misyonla her bir santimini en ince detayına kadar düşünerek ürettiğimiz ofis mobilyaları ile iş yerlerini evinizdeki konfora kavuşturuyoruz.

Vizyonumuz, yarım asra yakın bir maziye sahip olan firmamızın günün şartlarına uygun şekilde bugüne kadar sürdürdüğü değişim ve dönüşümü aynı kararlılıkla, kalitemizden ödün vermeden devam ettirmek. Önceliğimiz konfor, ilkemiz kaliteli hizmet.

1980'den Bugünlere

Önceliğimiz konfor, ilkemiz kaliteli hizmet.

1980
DEN BERİ
1000
MUTLU MÜŞTERİ
450
BİZİMLE ÇALIŞAN FİRMALAR
5000
ÜRETİLEN OFİS MOBİLYASI